arminpharma
18 بهمن 1401 - 00:06

افتتاح ۵۵۹ طرح تولیدی توسط صندوق کارآفرینی امید لرستان

معاون اقتصادی استانداری لرستان از افتتاح ۵۵۹ طرح توسط صندوق کارآفرینی امید در استان خبر داد و گفت: امروز این طرح‌ها با اعتبار پرداخت تسهیلاتی معادل ۳۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسیدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، سیروس ابراهیمی امشب در حاشیه افتتاح طرح تولید انواع پوشاک و البسه ورزشی این شهرستان، در جمع خبرنگاران و ضمن گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: امروز چندین طرح تولیدی صندوق کارآفرینی امید در سراسر کشور به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور معاون اقتصادی ریاست جمهوری  به بهره‌برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: در این میان پنج استان به عنوان استان‌های نمونه انتخاب شدند که لرستان یکی از این استان‌ها است.

معاون اقتصادی استانداری لرستان از افتتاح ۵۵۹ طرح توسط صندوق کارآفرینی امید در استان خبر و ادامه داد: امروز این طرح‌ها با اعتبار پرداخت تسهیلاتی معادل ۳۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسیدند.

ابراهیمی، حجم سرمایه‌گذاری این تعداد طرح با مشارکت بخش خصوصی را ۴۹.۶ میلیارد تومان عنوان و تصریح کرد: با افتتاح این طرح‌ها منجر به ایجاد اشتغال برای هزار و ۶۷۷ نفر شده است.

وی با بیان اینکه بدنبال راه‌اندازی این گونه طرح‌ها هستیم، گفت: البته در این میان حلقه‌های مفقود شده‌ای همچون بازاریابی و تامین مواد اولیه نیز وجود دارد که باید زنجیره ارزش آن را ایجاد کرد.

پایان پیام/
 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1023632