arminpharma
21 دی 1401 - 21:28

«رونق بخشی» نیاز برنامه‌های دهه فجر استان سمنان است

سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه «رونق بخشی» نیاز برنامه‌های دهه فجر استان است، گفت: برنامه‌های ایام پیروزی انقلاب در قالب جهاد تبیین برنامه‌ریزی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی مطیعی شامگاه چهارشنبه در حاشیه نشست ستاد دهه فجر به میزبانی دفتر خود ضمن اشاره به ضرورت تبیین به ویژه برای نسل جوان امروز، تاکید کرد: رونق بخشی برنامه‌های دهه فجر و روشن‌گری دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب جهاد تبیین در دستور کار برنامه ریزان باشد.

وی با بیان اینکه دهه فجر برجستگی خاصی دارد، افزود: همه روزها روز خدا است اما برجستگی دهه فجر سبب می‌شود تا از آن به مثابه یوم الله نام برده شود و ما آن را گرامی می‌داریم.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه تبیین باید جدی گرفته شود، گفت: اینکه معظم له بارها تاکید دارند که دستاوردهای انقلاب برای جوانان نسل امروز بیان شود، نشان از یک ضرورت و رسالت است که بر دوش متصدیان فرهنگی ما قرار دارد.

مطیعی با بیان اینکه جوانان نسل امروز باید با شرایط پیش از انقلاب اسلامی آشنا شوند، گفت: برای جوانان باید از مسائل گفت تا بدانند غربی‌ها و دشمنان برای چه به دنبال تطهیر پهلوی هستند.

وی همچنین خواستار توجه به فضای مجازی و همچنین تولید محتوای فاخر فرهنگی متناسب با ایام انقلاب اسلامی از سوی متصدیان و دست اندرکاران برنامه‌های فرهنگی این دهه شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 971664